Jalaravi kabinet OÜ

Регистрационный код: 14457849

Jalahooldusspetsialist

Tähtajatu

Рабочие обязанности

Sinu soov on parandada maailma? Tahad aidata inimesi? Anda teisele inimesele võimaluse kvaliteetsemale elule? Siis oled Sina just see, keda otsime! Tule õpi uus eriala ja anna endale võimalus teha tööd, mis teeb Su õnnelikuks!
Peamised tööülesanded: jalahooldus- ja raviteenuste kvaliteetne pakkumine 2 päeva nädalas kabinetis kohapeal; instrumentide ja tööruumide hooldus; toodete ja teenuste soovitamine lähtuvalt kliendi vajadustest; oma töö järjepidev refleksioon. Koduhooldustel käimine kliendi juures. Vajadusel Tartu ja Tallinna kabinettides asendamine.

Требования к кандидату

Уровень образования
средне-специальное образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
английский - желательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Водительские права
B категория
Прочие требования
Ootame hooldustöötaja või tegevusjuhendaja kutseharidust või kogemust alal; head suhtlusoskust ja empaatiavõimet; tahet töötada kõigi vanuserühmadega; huvi tervise ja jalgade vastu; suutlikkust mõelda iseseisvalt, jäädes oma tegevuses ausaks

Põhjalikku koolitust ja pidevaid rahvusvahelisi täiendkoolitusi; sportimisvõimalusi; suvepuhkust juulis 2 nädalat ja jõulupuhkust; riiklikel pühadel võimalust kodus perega aega veeta. Meie poolt lõunasöök ja kohvi.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 106
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Rüütli tn 19-2
1
Заработная плата (брутто)
800-1500 EUR
Õpilase aeg kestab 1 aasta. Palk on astmeline, vastavalt omandatud moodulitele.
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость
E-R kell 9.30-18.00. Teisipäev ja neljapäev pikemad tööpäevad, et saaksime reedel varem lõpetada.

Срок выдвижения кандидатуры
31.07.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Monika Kiirend, Juhatuse liige, Телефон: 5878 2692, Э-почта: äTZeJOzhzNzjäÕz3äTmüdmm