• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Viru Vangla

Регистрационный код: 70008144

Järelevalveosakonna peaspetsialist

Рабочие обязанности

Järelevalveosakonna peaspetsialisti põhiülesanne on koordineerida Viru Vangla peavalvekeskuse, peahoone, läbiotsijate, tööstuse ja koerajuhtide tööd.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
Сфера образования
охрана общественного порядка, аварийно-спасательная служба
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Oled sobiv kandidaat, kui:
• oled omandanud sisekaitsehariduse (korrektsiooni või politseiniku kõrgharidus)
• oskad eesti keelt emakeelena või C1 tasemel
• oled heas füüsilises vormis
• Sul on hea algatus- ja organiseerimisvõime, protsesside väljatöötamise ja juhtimise oskus
• Sul on väga hea ajaplaneerimisoskus, otsustus-, vastutus- ja analüüsivõime
• oled täpne, korrektne ja usaldusväärne
• oled kohusetundlik ja hea pingetaluvusega
• oled laitmatu taustaga
Kasuks tuleb:
• vene keele oskus
• vangistust, riigiasutuse asjaajamist jms reguleerivate õigusaktide tundmine

Со своей стороны предлагаем

• Töötasu 1785 eurot kuus
• 35 päeva põhipuhkust aastas
• haigushüvitist alates teisest päevast
• huvitavat ja arendavat tööd
• karjääri-, arengu- ja koolitusvõimalusi
• võimalust liituda vanglate relvastatud üksusega
• tasuta sportimisvõimalusi (jõusaal, MMA jne)

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Ülesõidu tn 1/1
1
Заработная плата (брутто)
1785 EUR

Срок выдвижения кандидатуры
11.10.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
personali peaspetsialist, Телефон: 6637815, Э-почта: viruv [dot] cv [ä] just [dot] ee