• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Päästeamet

Регистрационный код: 70000585

Jõhvi komando päästja

Рабочие обязанности

Elude ja varade päästmine, ohutuma elukeskkonna loomine, inimeste ohuteadlikkuse tõstmine, osalemine ennetustöös.
Lisaks kaasneb selle ametiga ühiskonna respekt, sõprade imetlus ja hea tunne inimeste elude ja vara päästmisest, koos ennetustegevusega.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Водительские права
B, C категория
Компьютерная грамотность
начальный уровень
Прочие требования
KUI SUL ON keskharidus, autojuhiload, valdad eesti keelt ja oled füüsiliselt heas vormis, siis võib päästja amet olla Sinu jaoks.
Kasuks tuleb C-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus ning tahe juhtida alarmsõidukit

Päästja töö võimaldab Sul töötada graafiku alusel, 24-tunnisele vahetusele järgneb 3 vaba päeva – aeg pere ja muude tegevuste jaoks. Õppimise ajal on töötasu 992 eurot ning tööle asudes 1103 eurot bruto (lisandub öötöö ja riigipühade tasu). Trenni saad teha vahetuse ajal ja puhkust pakume 35 päeva aastas.

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Rahu tn 38
1
Заработная плата
Õppimise ajal on töötasu 992 eurot ning tööle asudes 1103 eurot bruto (lisandub öötöö ja riigipühade tasu).
Полная занятость
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)

Juhul kui puudub vastavus Päästja, tase 4 kutsestandardile, suunatakse ta õppima Väike-Maarjasse Sisekaitseakadeemia päästekolledži päästekooli päästja erialale. Täiendav info: Jõhvi päästekomando pealik Jarmo Juhanson, telefon 5567 7470.

Срок выдвижения кандидатуры
15.05.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Nelet Verbin, nõunik, Телефон: 55652063, Э-почта: TmhmüdjmN3äTJNmqU@mdmm