• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Eesti Töötukassa

Регистрационный код: 74000085

Juhtivkonsultant

Рабочие обязанности

Sinu igapäevaseks tööks on juhtida ja juhendada osakonna infospetsialiste kõikides büroodes ja karjäärikeskuses – korraldada nende igapäevast tööd. Vastutad selle eest, et kliendid saaksid nii büroodes kohapeal, telefoni kui e-maili teel esmase vajaliku info töötukassas pakutavate teenuste, toetuste ja hüvitiste ning nende saamise tingimuste kohta. Tagad sujuva ja korrektse asjaajamise dokumendihalduses ja arhiivitöö korraldamises.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 3 лет
Уровень образования
бакалавриат
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
русский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования

Omad varasemaid teadmis ja oskusi klienditeenindusvaldkonnast,

Sul varasem kogemus tööturu- või sotsiaalvaldkonnas või töötamine teenindusvaldkonna juhina,

Oled hea analüüsioskusega, algatusvõimeline ning valmis võtma vastutust,

Pead oluliseks meeskonnatööd

Со своей стороны предлагаем

Pakume Sulle:
- mitmekülgset tööd ning põnevat enesearengut valdkonnas, kus on võimalik muuta inimeste elu positiivses suunas;
- toetavaid ning sõbralikke kolleege, kes kõik on oma ala asjatundjad;
- läbimõeldud sisseelamisprogrammi koos töökeskse nõustamise ning paljude erinevate tööalaste koolitustega;
- ning loomulikult ka töötajatest hoolivat motivatsioonipaketti.

Tule teeme koos tööd, mis muudab töömaailma!

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn

Hea kandidaat, lisa kandideerimisel kindlasti CV-le ka motivatsioonikiri „Minu nägemus kvaliteetsest klienditeenindusest töötukassas“

Срок выдвижения кандидатуры
13.07.2020
Необходимые документы
мотивационное письмо, резюме (CV)
Personali peaspetsialist, Телефон: +372 5346 3038, Э-почта: UjJüeeü@Õzqqzdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур