Eesti Töötukassa

Регистрационный код: 74000085

Juhtumikorraldaja

Рабочие обязанности

Juhtumikorraldaja nõustab tööotsingul inimesi, kelle tööle saamine on raskendatud. Ta aitab selgitada välja töötamist soodustavad ja takistavad asjaolud ning püstitada kliendil töö leidmiseks jõukohaseid eesmärke. Juhtumikorraldaja hindab teenuste vajadust ning tagab kliendile vajaliku abi osutamise, suhtleb aktiivselt tema tugivõrgustikuga ning teeb koostööd erinevate sidusgruppidega.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 2 лет
Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, Sul on vähemalt klientide nõustamise kogemus ning Sa tunned juhtumikorralduse ning võrgustikutöö põhimõtteid.
Inimesena oled Sa empaatiline, väga heade koostööoskustega ning leidlik lahenduste otsimisel.
Kasuks tuleb B-kat juhilubade olemasolu.

Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas. Meie tegevustel on selged eesmärgid, tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid. Meil on tänapäevane töökeskkond ja hoolime töötajate tervisest. Meil on 7 kalendripäeva lisapuhkust. Pakume uue töötaja koolitusprogrammi ning tööalaseid täiendkoolitusi.

Местонахождение места работы
Põlva maakond, Räpina vald, Räpina linn, Kooli tn
Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Kesk tn

Срок выдвижения кандидатуры
08.04.2020
Необходимые документы
мотивационное письмо, резюме (CV)
Kerstin Piik, personali arendusjuht, Э-почта: UjJüeeü@Õzqqzdmm