• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Terviseamet

Регистрационный код: 70008799

Jurist

Tallinn või Tartu

Рабочие обязанности

Otsime oma meeskonda JURISTI, kelle tööks on Terviseameti teenistujate nõustamine juriidilistes küsimustes, õiguslike arvamuste koostamine ning asutuse esindamine õigusalastes vaidlustes.

Требования к кандидату

Уровень образования
магистратура
английский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
Oled sobiv kandidaat, kui:
Omad teise astme kõrgharidust (juriidiline).
Oled analüütilise mõtlemisega ning suudad keskenduda lahendustele ka pingelistes olukordades.
Suudad tõhusalt töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas, oled loov ja algatusvõimeline ning väga hea suhtleja.
Oled väga hea eesti keele tunnetusega nii sõnas kui kirjas.
Sul on laitmatu taust

Со своей стороны предлагаем

Kui võtad väljakutse vastu, siis pakume Sulle:
Võimalust mõjutada Eesti arengut.
Põnevat ja vaheldusrikast tööd arenevas valdkonnas.
Professionaalset ja toetavat meeskonda.
Enesetäiendamise võimalust.
Puhkust 35 päeva.
Töökoht Tallinnas või Tartus.

Местонахождение места работы
Eesti, töökoht Tallinnas või Tartus

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 2. juuniks 2019. a.
Kui soovid rohkem teada, siis Sinu küsimustele vastab Marika Külmallik 794 3508 või marika.kulmallik@terviseamet.ee

Срок выдвижения кандидатуры
02.06.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Marika Külmallik, personalijuht, Телефон: 794 3508, Э-почта: gzNäÕzdÕ@hgzhhäÕJümNjäqmzgmüdmm