• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Waku Oy

Регистрационный код: 60534192

Juuksur

Ökojuuksur

Рабочие обязанности

Pakume tööd ökojuuksurile Tallinna esimeses just avatud ökojuuksesalongis.
Ökojuuksuri töös praktiseeritakse kõiki juuksuri teenuseid:
Juuste lõikus.
Juuste värvimine.
Juuste helendamine (hair bleaching).
Erinevad juuksemaskid, mähised ja protseduurid peanahale ja juustele.

Ökojuuksur kasutab oma töös ainult mahedaid loodustooteid.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
Прочие требования
Oled FIE või Sinul on oma OÜ.
Oled hea suhtleja ja soovid pakkuda parimat kogemust.
Haridus: juuksuri koolitus.
Nõutav kogemus erialal: võid olla kogenud või koolituse lõpetamise järgus.
Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus

Häid töötingimusi ökosalongis, toredat kollektiivi, töökohta kesklinnas.
Põhjalik koolitus kohapeal enne töö alustamist.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7b
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата
FIE või iseseisva ettevõtjana tasu kokkuleppel teenuse hinnast.
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость

Срок выдвижения кандидатуры
15.03.2020
Eha Vakkermann, kontaktisik, Телефон: 56819296, Э-почта: äTZeJVzÕ@eNkzTäUqdmm