Lastejuuksur Juuksik OÜ

Регистрационный код: 12992314

Juuksur

Рабочие обязанности

Juuksurisalong Juuksik otsib tööle uusi särasilmseid juuksureid, kellele meeldib töö lastega.
Laps on alati meie suurim fookus ja tähelepanu objekt. Uues salongis pöörame rohkem tähelepanu ka lastevanematele.
Töö eesmärgiks on aktiivne ja meeldejääv juuksuriteenuste osutamine nii meie väikestele klientidele kui ka nende vanematele professionaalselt ja vastavalt meie teenindusstandardile.
Lisaks kliendi ja/või lapsevanema nõustamine ning pakutava teenuse toetav juuksehooldusvahendite, mänguasjade jm salongi toodete müük.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
средне-специальное образование
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
английский - обязательно A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
Компьютерная грамотность
начальный уровень
e-posti kasutamine, interneti kasutamine
Прочие требования
- erialalane haridus;
- kohusetundlik, lojaalne, sõbralik;
- avatud ja rõõmsameelne;
- koostöövalmidus, paindlikkus;
- tahe teenindada lapsi ja nende vanemaid/vanavanemaid

Со своей стороны предлагаем

Jätkusuutlikku arenemisvõimalust;
- koolitusi;
- tööd graafiku alusel;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- häid töötingimusi, huvitavat ja omapärast keskkonda

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Paldiski mnt 102/1, Rocca al Mare kaubanduskeskus
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 2, T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskus
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата (брутто)
900-1400 EUR
Palgatase oleneb juuksuri töökogemusest
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость
Работа по сменам
Да

Võta koheselt ühendust, kui see on väljakutse Sinule - teha lastele juuksurikäigust meeldiv elamus!
Hea võimalus kaasa lüüa Juuksiku arenemisele, võtame kuulda kõigi töötajate ettepanekuid!

Срок выдвижения кандидатуры
20.06.2020
Необходимые документы
сопроводительное письмо, мотивационное письмо, резюме (CV)
Elina Tolli, Juhatuse liige, Телефон: +372 56 65 64 00, Э-почта: mhäTzdüehhäJkgzähdUeg