• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Osaühing Ösel Fish

Регистрационный код: 10499472

Kala kulinaariatoodete valmistaja

Рабочие обязанности

Tule meile tööle, valmistame koos head ja paremat kalast!
Seoses töömahu suurenemisega võtame tööle kala kulinaariatoodete valmistaja.
Tööülesanded: kulinaariatoodete valmistamine kalast.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
Прочие требования
Lojaalne, abivalmis, töökas, täpne, korrektne; kasuks tuleb eelnev kogemus toiduainete töötlemisel

Stabiilset ja tasuvat tööd; paindlikku töögraafikut; sõidukompensatsiooni; väljaõpet kohapeal; toetavat ja sõbralikku kollektiivi laienevas ettevõttes; vahelduvat tööd - erinevate toodete valmistamine.

Kõik tööd ja kala armastavad inimesed on oodatud meie kollektiivi!.

Местонахождение места работы
Saare maakond, Saaremaa vald, Nasva alevik, Ülejõe tn 12
1
Заработная плата
Tasustamine toimub tükitöö alusel + tunnitöö (n töökoha korrastamine vm)l
Tööpäevadel kell 7.00 - 15.30 või 8.00 - 16.30, nädalavahetus ja riiklikud pühad on vabad.

Otsime kiire õppimis-ja kohanemisvõimega inimest, kes on huvitatud pikaajalisest tööst. Takistuseks ei jää eelneva kogemuse puudumine. Sõbralik ja toetav kollektiiv juhendab ja toetab oskuste omandamisel.
Töö tasustamine toimub tükitöö alusel, mis võimaldab töötajal ise mõjutada teenitavat palganumbrit.
Täpsem info telefoni või maili teel.

Срок выдвижения кандидатуры
12.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Õile Aavik, Tootmisjuht, Телефон: +37256564711, Э-почта: üeeügäTmJeqmhZäqfdmm