• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

OÜ Saarevõrk

Регистрационный код: 14452898

Kalavõrgu rakendaja

alaline töökoht

Рабочие обязанности

Kalavõrgu rakendamine masinal ja sellega seotud abitegevused. Masinal kinnitatakse võrgu servadesse ujukinöör ja raskusnöör; tehakse vajalikud ühendused äärepaeltega ja aasad võrgu kinnitamiseks. Abitegevusteks võib olla äärepaelte ajamine enda valmistavale võrgule, valmisvõrgu lahtivõtmine, kontrollimine ja pakkimine.

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
Прочие требования
Töölesoovija võiks olla hoolikas ja täpne. Töö eeldab püsivust, niisama vahelduse otsijal ja telefoni näppijail pole mõtet aega raisata.
Hea, kui elaksid lähikonnas või saaksid kasutada oma transporti. Kuna tööaeg on paindlik, saab olenevalt elukohast kasutada ka ühistransporti

Со своей стороны предлагаем

Väljaõpet läbi tööpraktika

Saare maakond, Saaremaa vald, Orissaare alevik, Kuivastu mnt 15
1
Заработная плата (брутто)
500-900 EUR
tükitöö!
Полная занятость
tööaeg on paindlik vastavalt kokkuleppele

Срок выдвижения кандидатуры
19.08.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Mariina Kaal, personalitöötaja, Телефон: 53403452, Э-почта: gzNääTzJqzzNmjeNÕdmm