ATPDATA OÜ

Регистрационный код: 14733501

Katselaboritöötaja

Töö katselaboris, täis- või osalise tööajaga.

Рабочие обязанности

Katselabori eesmärgiks on soojusläbikandeteguri (K) arvutamine/määramine.
Tulemuseks on katseobjekti vastavus kehtivatele rahvusvahelistele nõuetele.
Töö sisuks on:
- Läbi viia regulaarseid mõõtmiskatseid;
- Teostada toodete ja protsesside kvaliteedikontrolli;
- Katsetulemuste salvestamine ja arhiveerimine.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
финский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо

Со своей стороны предлагаем

- Vajalikku väljaõpet;
- Põhjalikke juhendmaterjale;
- Kaasaegset tehnoloogiat ja töökeskkonda;
- Paindlikku tööaega;
- Mugavaid puhke- ja olmetingimusi;
- Head tasu tehtud töö eest.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Harku vald, Kumna küla
1
Заработная плата
Lõplik töötasu kujuneb välja vastavalt osalise või täiskoormuse eest, kokkuleppel.
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость
Время приступления к работе
февраль 2020

Sobib ka vähenenud töövõimega- või pensionieas olevale inimesele.
Kandideerimiseks palun saata oma CV või vabas vormis kirjeldus eelnevatest töökogemustest ja haridusest, aadressile: atpdataest@gmail.com või helista telefonil +372 5028725.

Срок выдвижения кандидатуры
02.01.2020
Контактное лицо
Juhatuse liige, Э-почта: züyDzüzmqüJkgzähdUeg