• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Kohtla-Järve Järve Kool

Регистрационный код: 75008982

Klassiõpetaja

Рабочие обязанности

Tundide ettevalmistamine ja andmine põhikoolis, meeskonnatöös osalemine, õpetamine mänguliste ülesannete kaudu.

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
Сертификаты, свидетельства, дипломы
учитель
Компьютерная грамотность
средний уровень
e-posti kasutamine, interneti kasutamine, digikeskkonnad, äpid, digivahendite kasutamine töös
Прочие требования
Vastavus kvalifikatsiooninõuetele, kohusetundlikkus, korrektsus

Oled valmis enesetäienduseks ja erinevateks arenguvõimalusteks?
Oled Sa uudishimulik?
Viitsid läheneda oma ainele loovalt?
Hindad vabadust õppemeetodite valiku?
Ei karda digivahendeid ega mängulisi keskkondi?
Oskad 2 kuud puhkusel olles korralikult akusid laadida?
Siis me otsime Sind.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium muutus alates 01.09.2019
põhikooliks. Seoses ümberkorraldustega otsime väga töökasse koolimeeskonda uusi
aktiivseid inimesi, kes tahavad anda põnevaid tunde, millest nad oma kooliajal puudust tundsid.

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Katse tn 2
1
Заработная плата (брутто)
1250-1250 EUR
Töötaja valib õppemeetodid ise, koolivaheajad katavad 3 kuud aastas.

Kandideerimine CV alusel.

Срок выдвижения кандидатуры
27.11.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Asutuse esindusõiguslik isik, Э-почта: DäNmÕüeNJOzNjmdmD@dmm