• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

AS Alexela Oil

Регистрационный код: 10034715

Klienditeenindaja

Alexela Oil Aegviidu tankla

Рабочие обязанности

Töö graafiku alusel, tanklapood avatud kõikidel päevadel kell 07:00-22:00.
• suurepärane klientide teenindamine,
• meie kaupade ja teenuste tundmine ning klientide nõustamine,
• kaubariiulite täitmine ning korrashoid,
• hoiad puhtana ja korras kliendisaali ning territooriumi.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
начальный уровень
interneti kasutamine
Прочие требования
Tööks vajalik tervisetõend, selle puudumisel aitab tööandja tervisetõendi teha ja tasub selle tegemise eest

Со своей стороны предлагаем

• piiramatut müügiboonust,
• väljaõpet töökohal,
• täiendkoolitusi ja üritusi,
• mugavaid vormiriideid ja jalanõusid,
• spordi- ja tervisetoetust ning palju muid soodustusi.

Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev, Kosenõmme tn 17, Alexela tankla
1
Заработная плата
Tunnipalk + müügiboonus
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость
graafiku alusel
Работа по сменам
Да

Vajame kiiresti klienditeenindajaid Aegviidu värskelt renoveeritud Alexela poodi. Ootame oma toredasse meeskonda kõiki, nii noori, keskealisi kui ka pensionäre. Võimalik on töötada nii osalise- ja täistööajaga. Küsimuste tekkimisel helistage julgelt tööpäeviti numbril 54005244 või kirjutage e-posti aadressile kaie.kalvik@alexela.ee.

Срок выдвижения кандидатуры
25.05.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Mari Lill, personalispetsialist, Э-почта: 1zNädRähhJzhmQmhzdmm