• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Daily (Baltic Restaurants Estonia AS)

Регистрационный код: 11391363

Baltic Restaurants on üks suuremaid toitlustusettevõtteid Baltimaades, omades Eestis ja Lätis kokku ligi 170 müügikohta ja pakkudes tööd 1100 inimesele. Ettevõttel on toitlustamise valdkonnas kogemusi üle 20 aasta. Kaubamärgid, mille alt teenust pakutakse on Daily, DailySpecial ja Take Off.

Klienditeenindaja

Eesti Kunstiakadeemia Daily lõunarestorani

Рабочие обязанности

Sinu tööülesandeks on klientide teenindamine kassas, kohvilaudade läbiviimine, saali korrashoid, inventuurides osalemine.

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
эстонский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
английский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
русский - желательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Hea suhtlemisoskus, eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil, vene keelest arusaamine, valmisolek meeskonnatööks, paindlik tööaegade muudatuste osas.
Sind iseloomustavad töökus, kohusetundlikkus, positiivne suhtumine töösse ja kollektiivi, oled abivalmis ja usaldusväärne, puhas ja kiire

Со своей стороны предлагаем

-Peresõbralik tööaeg E-R kl 07:30-16:00
-Väljaõppe kohapeal;
-Ametlik ja õigeaegne töötasu;
-Omapere soodustused;
-Täiendav tervisekindlustus

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Põhja pst 7, Eesti Kunstiakadeemia Daily lõunarestoran
1
Заработная плата (брутто)
924-924 EUR

helista kontaktnumbril 53002971

Срок выдвижения кандидатуры
11.10.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
personalispetsialist, Телефон: 53002971, Э-почта: UjdmmJ3zhüäUNmqüdUeg