SOL Baltics OÜ

Регистрационный код: 10419987

Klienditeenindaja

SOL keemilise puhastuse ja pesumaja teenindaja Maakri tänaval

Рабочие обязанности

Ootame oma meeskonda rõõmsameelset pesumaja teenindajat. Kui armastad puhtust ja oled sõbralik teenindaja, siis tule meile tööle! Kasuks tuleb eelnev kogemus klienditeeninduses, väljaõpe kohapeal.
* klientide teenindamine SOL Maakri keemilise puhastuse ja pesumaja kassas;
* pesu vastuvõtt ja väljastamine;
* puhaste riiete komplekteerimine
* pesu triikimine
* plekkide eemaldamine
* erinevad pesumajas tehtavad tööd, väljaõpe kohapeal!

Требования к кандидату

эстонский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Компьютерная грамотность
начальный уровень
Прочие требования
Kohusetundlik ja korrektne

Со своей стороны предлагаем

* väljaõpe ja juhendamine kohapeal
* paindlik tööaeg graafiku alusel
* kindel töö ja tähtajatu tööleping
* kvaliteetsed ja mugavad tööriided

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri tn
1
Заработная плата
4,50 eurot/h, lisanduvad lisatasud
Töö graafiku alusel, pesula avatud E-R 7.30-20.00, L 9.00-15.00.

SOL pesula ja keemiline puhastus info: www.pesumaja.ee. SOL-i pesula on keskkonnasäästlikul tehnoloogial põhinev kompleks, mis hõlmab keemilist puhastust ja pesulat. Pesemisel arvestatakse kanga omadusi ja neile sobivaid pesuvahendeid. Pärast pesu antakse esemetele viimane lihv kas triikides või aurukapis. SOL-is pestud riided saab tagasi kvaliteetselt puhtana, laitmatult triigituna, hea tuju meeldivast teenindusest kauba peale

Срок выдвижения кандидатуры
27.12.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Pille-Riin Tammela, Värbamispartner, Телефон: 6747399, Э-почта: UjJqehdmm