aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla

Регистрационный код: 10822068

Klienditeenindaja

Erakorralise meditsiini keskus

Рабочие обязанности

Töökoht asub erakorralise meditsiini keskuses.
Tööülesanneteks patsiendi registreerimine infosüsteemis ja arvelduste teostamine.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
русский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
Компьютерная грамотность
начальный уровень
Прочие требования
Ootame oma uuelt kolleegilt head suhtlemisoskust, soovi aidata patsienti ja kolleegi, julgust ja õppimisvalmidust.
Töökoht eeldab meeskonnatööd, täpsust ja korrektsust andmete sisestamisel

Pakume põhjalikku väljaõpet töökohal. Väljaõppe ajal on Sinuga koos alati juhendaja, kellega koos töötad ühes vahetuses.

Ida-Tallinna Keskhaigla pakub oma töötajatele soodsaid sportimisvõimalusi koostööpartnerite juures, läbi oma koolituskeskuse ametikohapõhiseid ja toetavaid koolitusi.
Kevadel ning sügis-talvisel perioodil pakume lisapuhkust 7 kalendripäeva.
Töögraafiku koostamisel püüame arvestada vabade päevade soovidega ja olla paindlikud.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ravi tn 18
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата (брутто)
670-760 EUR
Bruto tunnitasumäär kasteajal 4.00 eur ja peale katseaega (4 kuud) 4.50. Öötundide eest (22.00 - 06.00) lisandub töötasule 30%.
Полная занятость
Tööaeg on regulreetud graafikuga.
Päevane vahetus 8.00 - 20.00 ja öine vahetus 20.00 - 8.00
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)

Ootame Sinu CV või kirja e-posti aadressil personaliosakond@itk.ee, CV Keskuse või Ida-Tallinna Keskhaigla kodulehel https://www.itk.ee

Срок выдвижения кандидатуры
14.12.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Ave Õunpuu, värbamisspetsialist, Телефон: 5886 8275, Э-почта: ymNqeTzhäeqzÕeTDJäüÕdmm