• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

kohvik Cookbook (OÜ Kokaraamat)

Регистрационный код: 11479891

Klienditeenindaja

klienditeenindaja kohvikus

Рабочие обязанности

Eelistad töötada mõistlikel tööaegadel ja pigem väikeses kollektiivis? Siis siin on midagi Sulle! Põhitööks on jookide ja toitude tellimuste vastuvõtmine lauast ja nende serveerimine, kohvijookide valmistamine ja meeldiva külastuse loomine meie klientidele. Ootame suurt huvi hea toidu ja kohvi vastu. Ootame kärmeid jalgu ja kiireid käsi, ootame nutikust ja soovi kuuluda tiimi.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Прочие требования
Vajalik tervisetõendi olemasolu; kandideerimisel on eeliseks eelnev töökogemus klienditeenindaja-baristana töötamisel

Pakume toetavat töökeskkonda, päevast tööaega, ettevõttesiseseid soodustusi ja headest töötulemustest tulenevat lisatasu. Pakume paindlikku graafikut ja mõistlikke puhkamistingimusi.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu linn
1
Заработная плата (брутто)
750-1020 EUR
Lisatasu vastavalt headele töötulemustele.
Tööaeg vastavalt graafikule, kohvik on avatud E-L kell 10 - 21 ja P 10-18.
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
23.03.2020
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Контактное лицо
Juhataja, Э-почта: TääTzJUeeÕ3eeÕdmm