• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Viru Maakohus

Регистрационный код: 74001736

Kohtujurist

Viru Maakohus võtab tööle määratud tähtajaga süüteoasjadele spetsialiseerunud kohtujuristi

Рабочие обязанности

Kohtujuristina on Sul võimalus koostada kohtuniku juhtimisel õiguslikke analüüse ja osaleda kohtuasjade ettevalmistamisel kohtulikuks aruteluks, koostada kohtulahendite projekte ning panustada inimeste õiguste kaitsesse ja õigusrahu tagamisse.

Требования к кандидату

Уровень образования
магистратура
Сфера образования
право
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
Kohtujuristina
- Vastad kohtute seaduse § 47 lg 1 p 1-3 nõuetele.
- Sul on väga head õigusalased teadmised.
- Sul on väga hea kirjalik ja suuline väljendus- ja argumenteerimisoskus.
- Hindad oma töös täpsust, oled valmis meeskonnatööks ja pidevaks enesearenduseks.
- Sul on oskus tulemuslikult töötada pingeolukorras

- Pakume huvitavat ja arendavat tööd koos oma ala professionaalidega ning võimalust alustada
karjäärivõimalust kohtusüsteemis.
- Toetame Sind sisseelamisel ja pakume erialaseid koolitusi.
- Loome meeldiva töökeskkonna ja pakume meeskonna tuge.
- Võimaldame Sulle paindliku töökorralduse ja kaugtööd.
- 35 päeva puhkust aastas ja tervise edendamiseks 3 tervisepäeva.
- Stabiilset ja väärilist töötasu (pärast katseaega 2166 eurot).

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Jõhvi kohtumaja
Возможность удаленной работы
1
Заработная плата (брутто)
2166 EUR
Tasu peale katseaega 2166 eurot.
Временный
Kuni asendatava kohtujuristi ametikohale naasmiseni või ametikohalt vabastamiseni

Kandideerimiseks saada avaldus Viru Maakohtu esimehe nimele; kohtujuristiks kandideerija isikuandmete ankeet (https://www.kohus.ee/et/vabad-tookohad-ja-praktikavoimalused/vabad-tookohad); haridust tõendava dokumendi ja akadeemilise õiendi (hinnetelehe) koopia; motivatsioonikiri (kuni 1 A4 lehekülg).

Digitaalselt allkirjastatud kandideerimisdokumendid saada märgusõnaga „Tähtajalise kohtujuristi konkurss“ elektrooniliselt virumk [dot] konkurss [ä] kohus [dot] ee hiljemalt 17.03.2021.
Täiendava info Marve Varmo (marve [dot] varmo [ä] kohus [dot] ee või tel 5301 4212).

Срок выдвижения кандидатуры
17.03.2021
Необходимые документы
мотивационное письмо, другое
kandideerimisavaldus, kohtujuristiks kandideerija isikuandmete ankeet, haridust tõendava dokumendi ja akadeemilise õiendi (hinnetelehe) koopia
Marve Varmo, personalijuht, Телефон: +37253014212, Э-почта: marve [dot] varmo [ä] kohus [dot] ee