• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Harju Maakohus

Регистрационный код: 74001728

Kohtujurist

määratud tähtajaks

Рабочие обязанности

kohtuasjade ettevalmistamine menetlemiseks;
kohtuasjade menetlemine kohtumenetluse seadustes ettenähtud ulatuses

Требования к кандидату

Уровень образования
магистратура
Сфера образования
право
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Kandideerimise eelduseks on vastavus kohtute seaduse § 47 lg 1 p-des 1-3 või kellel on magistrikraad õigusteaduses omandamisel, ning eeldatav magistriõppe lõpetamise aeg on hiljemalt käesoleva aasta suvel
esitatud nõuetele ning varasem töökogemus kohtusüsteemis ja väga hea kirjalik väljendus- ja argumenteerimisoskus

Со своей стороны предлагаем

huvitavat ja arendavat tööd;
sõbraliku meeskonna tuge;
võimalust töötada mainekas riigiasutuses koos õigusvaldkonna tippspetsialistidega;
palka (pärast kuuekuulist katseaega 2200 eurot kuus);
35-päevast põhipuhkust

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lubja tn 4
1
Заработная плата (брутто)
2200 EUR
Временный
kuni asendatava naasmiseni või ametikohalt vabastamiseni

Kandideerimiseks palume esitada:
avaldus Harju Maakohtu esimehe nimele kinnitusega, et kandidaat vastab teenistusse asumiseks avaliku teenistuse seaduses ja kohtute seaduses sätestatud nõuetele:
kohtujuristiks kandideerija isikuandmete ankeet (kohus.ee/ankeet);
Eesti kodakondsust tõendava dokumendi koopia;
haridust tõendava dokumendi ja akadeemilise õiendi (hinnetelehe) koopia;
motivatsioonikiri (kuni 1 A4 lehekülg).

Kohtusüsteemi tutvustav video (kohus.ee/video)
Kohtujuristi konkursi läbiviimise kord (kohus.ee/kord)
Harju Maakohtus isikuandmete töötlemise info (kohus.ee/info)

Kandideerimisdokumentide esitamisel lisada märgusõna "kohtujurist" ning saata need hiljemalt 14.12.2021 aadressile harjumk [dot] konkurss [ä] kohus [dot] ee.

Lisainfo: personalikonsultant Kätlin Tamman, katlin [dot] tamman [ä] kohus [dot] ee.

Срок выдвижения кандидатуры
14.12.2021
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Kätlin Tamman, personalikonsultant, Э-почта: katlin [dot] tamman [ä] kohus [dot] ee

Знаете ли вы, что при поддержке кассы по безработице у части работающих людей есть возможность приобрести новые навыки?