• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Meie toidukaubad (RRLektus Aktsiaselts)

Регистрационный код: 10072791

Kokk

Viljandi Leola poe kööki

Рабочие обязанности

Kaupluses asuvas köögis toitude valmistamine, liha töötlemine, komponentide ettevalmistamine järgmiseks päevaks, nende laoseisude jälgmine ja tellimine, realiseerimisaegade jälgmine, partiide koguseline arvestus, käitlemisnõuetest kinnipidamine vastavalt kehtestatud korrale, uute toitude katsetamine ning kalkulatsioonide koostamine, müügihindade kujundamine, tööaja planeerimine, töövahendite pesu ja ruumide korrashoid, inventuurides osalemine.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования
Korrektsus ja kohusetundlikkus, positiivne suhtumine töötamisse, hea pingetaluvus, sobivus meeskonnatööks

Firmasisest koolitust, tulemustele orienteeritud palka, sõbralikku töökollektiivi.

Местонахождение места работы
Viljandi maakond, Viljandi linn, C. R. Jakobsoni tn 11
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата
Töötasu koosneb põhitasust ja lisatasust.
Lisatasu suurus sõltub tulemustest.

Tööle asumisel on vajalik esitada tervisetõend.

Срок выдвижения кандидатуры
31.08.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
peakokk, Телефон: 55668576, Э-почта: hmehzyeeDJgmämüeäD@Õz@3zDdmm