• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

kohvik Cookbook (OÜ Kokaraamat)

Регистрационный код: 11479891

Kokk

Рабочие обязанности

Toitude valmistamine etteantud juhiste ja retseptide järgi, oma töökoha ja -aja planeerimine, köögi korrashoidmine.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
средне-специальное образование
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
Прочие требования
Otsime kokka, kellel on väljaõpe, kogemus ning eelkõige kirg toidutegemise vastu. Oled kiire, korrektne ja abivalmis, oled nõus pakkuma ainult parimat toitu, Sul on hea huumorimeel. Pingetaluvus ja kohusetundlikkus on Sinu jaoks oluline, oled aktiivne, soovid areneda ja anda endast parimat

Tööd paindliku graafiku alusel ja mõistlikel aegadel (öötööd ei ole, vahetuse lõpp kell 21.00, pühapäeviti 18.00), konkurentsivõimelist palka, sõbralikku ja abivalmis meeskonda, karjääri- ja arenguvõimalust, häid töötingimusi.

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Turu tn 2, Tasku keskus
1
Заработная плата
kokkuleppel.
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость
Võimalik töötada ka osalise koormusega ja õhtupoolsetel aegadel kuni kella 21.00-ni.
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
18.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV), другое
kasuks tuleb soovitajate olemasolu
Контактное лицо
Juhataja, Э-почта: TääTzJUeeÕ3eeÕdmm