Tallinna Vangla

Регистрационный код: 70001113

Kokk

Рабочие обязанности

Koka peamiseks kohustuseks on valmistada kvaliteetset, tervislikku ja toidunormidest lähtuvat toitu vangla kinnipeetavatele.
Lisaks on koka ülesanne juhendada ja jagada ülesandeid kogu köögitoimkonnale (tiimile) s.h. kinnipeetavatest abitöölistele.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
Прочие требования
SOBIVALT KANDIDAADILT EELDAME:
• vähemalt keskharidust
• positiivne suhtumine ja pealehakkamine
• koostööoskus ja kohusetundlikkus

KASUKS TULEB:
• erialane haridus ja/või eelnev töökogemus
• läbitud toiduhügieenikoolitus ja kehtiv tervisetõend
• soosiv suhtumine tervislikku eluviisi

Со своей стороны предлагаем

• töötasu 820-1000 eurot kuus (bruto)
• toetavat meeskonda
• püsivat teenistust kindlas ja turvalises organisatsioonis
• kaasaegset töökeskkonda ja tipptasemel köögitehnikat
• 35 päeva põhipuhkust
• haigushüvitist teise ja kolmanda haiguspäeva eest
• tasuta sportimisvõimalusi vanglas kohapeal

Местонахождение места работы
Harju maakond, Rae vald, Soodevahe küla, Linnaaru tee 5
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата (брутто)
820-1000 EUR
Полная занятость
Работа по сменам
Да

CV palume saata märksõnaga “KOKK” Tallinna Vangla aadressile Linnaaru tee 5, Soodevahe küla 75322 Rae vald Harju maakond või e-posti aadressile talv.cv@just.ee.
Lisainfot annab osakonnajuhataja Raivo Pruuel. E-mail: raivo.pruuel@just.ee. Tel:6127532

Срок выдвижения кандидатуры
29.08.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Personali valdkonna peaspetsialist, Телефон: 6127620, Э-почта: üzhjdUjJO@qüdmm