• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Kaitsevägi

Регистрационный код: 70008641

Kokk

Рабочие обязанности

Toiduainete ettevalmistamine toitlustusgraafikus ettenähtud ajaks, toidu väljastamine ja säilitamine.

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
Сертификаты, свидетельства, дипломы
повар
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования
Vähemalt põhiharidus, millele lisandub toitlustusalane ettevalmistus (kutseharidus, täiendkoolitus); eesti keele oskus kesktasemel (B2); kehtiva tervisetõendi olemasolu; valmisolekut läbida taustakontroll. Eelise annab suurköögis töötamise kogemus

Usaldusväärset ja kindlat töösuhet koos stabiilse sissetulekuga; töö on vaheldusrikas mõistlikud vahetused, palju vaba aega; vajadusel tööandja poolset transporti tööle sõiduks; sinu kasutuses uued, kaasaegsed töövahendid; põhipuhkust 35 päeva aastas.

Местонахождение места работы
Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата (брутто)
1000 EUR
Täistööaeg, vahetustega. Pikk nädal ETRLP, lühike nädal KN. Tööajad vastavalt graafikule, 5.00-17.00 või 9.00-21:00
Работа по сменам
Да

Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.

Срок выдвижения кандидатуры
15.09.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
Ly Joakit, Värbaja, Телефон: 53099273, Э-почта: Ly [dot] Joakit [ä] kra [dot] ee

Знаете ли вы, что при поддержке кассы по безработице у части работающих людей есть возможность приобрести новые навыки?