• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Keskkonnaamet

Регистрационный код: 70008658

Kommunikatsioonijuht

Рабочие обязанности

Kommunikatsioonijuhi peamiseks ülesandeks on koordineerida Keskkonnaameti strateegilise kommunikatsiooniplaani koostamist ja elluviimist, et suurendada loodus- ja keskkonnasõbralikku elustiili ja ettevõtlust ühiskonnas, toetada Keskkonnaameti üksusi organisatsiooni strateegiliste eesmärkide saavutamisel ning tagada väga hea sisekommunikatsioon ühendameti moodustamisel.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 2 лет
Уровень образования
магистратура
Сфера образования
управление и администрирование
журналистика и связи с общественностью
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
Компьютерная грамотность
специалист
Прочие требования
-kommunikatsioonialane kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad või sellega võrdsustatud kvalifikatsioon);
-eelnev juhtimise kogemus vähemalt 2 aastat ja/või 3 aastane kogemus valdkonnas töötamisel;
-suurepärane suhtlemisoskus ning analüüsivõime ja oskus töötada väga hästi erinevate meeskondadega;
-kõrgtasemel eesti keele oskus ja vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel

Со своей стороны предлагаем

Miks tulla tööle Keskkonnaametisse?
-Meie trumbiks on meie inimesed! Toetavad ja sõbralikud kolleegid on päriselt ka olemas!
-Meid iseloomustavad selged eesmärgid ja kindel palgasüsteem - meie tulemusjuhtimise süsteemi kiidavad teisedki!
-Tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid, sest kiitust ei ole kunagi liiga palju!
-Pakume arendavaid koolitusi ja paindlikku tööaega, mis võimaldab paremini ühildada tööd ja vaba aega.
-Kasutame töö tegemiseks kaasaegset tehnoloogiat ja rakendame ulatuslikult kaugtöö tegemise võimalust.
-Meie juures saad sa puhata aastas 35 kalendripäeva ning me hoolime oma töötajate tervisest ning toetame tervise edendamist!

Eesti, Sinule lähim Keskkonnaameti kontor, kus parasjagu vabu kohti on.
Возможность удаленной работы
1
Заработная плата (брутто)
2500 EUR
Pakume täiskoormusega tööd ning töötasu 2500 eurot (bruto), millest katseajal lahutame 10%

Kandideerimise tähtaeg:
CV koos motivatsioonikirjaga palume saata 29. septembriks e-posti aadressil cv@keskkonnaamet.ee

Küsimustele vastab meeleldi Riho Kuppart +372 512 5220

Срок выдвижения кандидатуры
29.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Sigrit Mäetagas, personali peaspetsialist , Телефон: 56934626, Э-почта: UjJÕmqÕÕeTTzzgmüdmm