• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Keskkonnaamet

Регистрационный код: 70008658

Kompleksloaspetsialist

Asenduskoht

Рабочие обязанности

Peamine tööülesanne on seadusest tulenevate riiklike kohustuste täitmine komplekslubade valdkonnas. Spetsialisti tegevusvaldkonnad on energeetikatööstus, metallide tootmine ja töötlemine. Ametikoha täpsemad tööülesanded on kirjeldatud ametijuhendis, mis on kättesaadav Keskkonnaameti kodulehelt.

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
Сфера образования
естественные и точные науки
технологии защиты окружающей среды
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
- keskkonna-, tehnika- või keskkonnatehnoloogia alane kõrgharidus;
- kõrgtasemel eesti keele oskus ja vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
- ametikohal vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus (tekstitöötlus-, tabelarvutus);
- ladus suhtlemis- ja esinemisoskus, sealhulgas oskus korraldada koostööd erinevate huvirühmade vahel;
- hea töövõime, suhtlemisoskus ja pingetaluvus; kohusetunne, korrektsus; analüüsi-, otsustus- ja vastutusvõime

Со своей стороны предлагаем

Miks tulla tööle Keskkonnaametisse?
➞ Meie trumbiks on meie inimesed! Toetavad ja
sõbralikud kolleegid on päriselt ka olemas!
➞ Meid iseloomustavad selged eesmärgid ja kindel
palgasüsteem - meie tulemusjuhtimise süsteemi
kiidavad teisedki!
➞ Tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid,
sest kiitust ei ole kunagi liiga palju!
➞ Pakume arendavaid koolitusi ja paindlikku tööaega,
mis võimaldab paremini ühildada tööd ja vaba aega.
➞ Kasutame kaasaegset tehnoloogiat ja rakendame
kaugtöö tegemise võimalust.
➞ Meie juures saad puhata 35 kalendripäeva; hoolime
oma töötajate tervisest ning toetame tervise
edendamist!

Harju maakond, Tallinn, Keskkonnaameti Harju kontor aadressil Viljandi mnt 16, Tallinn.
Рабочее время
Частичная занятость (0,5)
Временный
kuni asendatava naasmiseni

Küsimustele vastab meeleldi kompleksloabüroo juhataja Emma Krikova +372 510 6349.
CV koos motivatsioonikirjaga palume saata hiljemalt 12. juuniks 2020 e-posti aadressile cv@keskkonnaamet.ee

Срок выдвижения кандидатуры
12.06.2020
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Контактное лицо
personali peaspetsialist , Э-почта: UjJÕmqÕÕeTTzzgmüdmm