• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

KAITSEVÄE TOETUSE VÄEJUHATUS (Kaitsevägi)

Регистрационный код: 70008641

Köögi abitööline

Ämari

Рабочие обязанности

Kokkade abistamine toidu ettevalmistamisel, toitlustuskompleksi ruumide, köögiseadmete ja töövahendite korras hoidmine, nõude pesemine nõudepesumasinaga.

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
эстонский - обязательно A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
Прочие требования
Eelise annab suurköögis töötamise kogemus.
Töökandidaadilt ootame: algatusvõimet ja kohusetunnet; otsustus- ja vastutusvõimet; võimet reageerida kiiresti muutustele; meeskonnatööle orienteeritust.

Töö on sobilikum inimestele, kelle elukoht asub piirkonnas Saue, Keila, Paldiski

Со своей стороны предлагаем

Stabiilset ja kindlat sissetulekut.
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd vahetustega graafiku alusel.
Toetavat ja sõbralikku meeskonda.
Sobiva kandidaadiga sõlmitakse käsundusleping.
Vajadusel tööandja poolset transporti tööle sõiduks Keilast ja Tallinnast.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Lääne-Harju vald, Ämari alevik
1
Заработная плата (брутто)
750 EUR
Täistööaeg, vahetustega. Pikk nädal E T R L P, lühike nädal K N Tööajad vastavalt graafikule, 4.30-17.00 või 8.00-20:00

KAITSEVÄE TOETUSE VÄEJUHATUS.
Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

Kaitseväe värbamiskeskus Igor Novitski / Tel: 5854 4475 / E-post: novitski@kra.ee

Срок выдвижения кандидатуры
17.03.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Igor Novitski, Värbaja, Телефон: 5854 4475, Э-почта: äkeNdTejäüqÕäJÕNzdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур