• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Kaitsevägi

Регистрационный код: 70008641

Köögi laotööline

Рабочие обязанности

Toiduainete vastuvõtmine, komplekteerimine, teisaldamine, väljastamine laost toidu valmistamiseks.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
английский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Компьютерная грамотность
начальный уровень
Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (Excel, Word, Power point) kasutamise oskust heal tasemel.
Прочие требования
Keskharidus ja soovitatavalt laomajanduse alane väljaõppe.
Eelnev töökogemus erialasel töökohal vähemalt üks aasta.
Head teadmised ladustamisest, toiduhügieenist ja toiduainete käsitlemisest.
Eesti keele oskus kesktasemel.
Eelise annab eelnev töökogemus laonduse valdkonnas ja laomajanduse alane väljaõppe.
Valmisolek läbida tausta- ja julgeolekukontroll.
Kandidaadilt ootame:
Oskust töötada iseseisvalt ja distsiplineeritust
Laitmatut minevikku ning head füüsilist vormi (kauba teisaldamine)

Со своей стороны предлагаем

Stabiilset ja kindlat sissetulekut.
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.
Põhipuhkust 35 päeva aastas.
Töötasu 900 eurot (bruto).

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tööstuse tn 54
1
Заработная плата (брутто)
900 EUR

KAITSEVÄE TOETUSE VÄEJUHATUS
Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

Срок выдвижения кандидатуры
04.08.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Daisi Želizko, volitatud isik, Телефон: 51939039, Э-почта: DzäqädxmhäxÕeJÕNzdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур