• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Vaida Põhikool

Регистрационный код: 75026187

Koolipsühholoog

Рабочие обязанности

Õpilaste, õpetajate ja lastevanemate psühholoogiline nõustamine. Õpilase arengu toetamine läbi vestluste, käitumise tugikava koostamise, tugimeeskonna koosolekutel viibimine. Dokumentatsiooni täitmine, vaatluskaartide täitmine. Vajadusel õppenõustamiskeskusesse vajaliku dokumentatsiooni esitamine. Vastavus koolipsühholoogi kutsestandardile.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
магистратура
Сфера образования
психология
Сертификаты, свидетельства, дипломы
школьный психолог
русский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Hea suhtlemisoskus ning rahulikkus. Kohusetundlikkus, kiire reageerimisoskus. Oskus tõlgendada ja mõista Põhikooli ja gümnaasiumiseadust, Lastekaitseseadust. Järgib koolielu korraldavaid dokumente

Looduslikult kaunis kohas asuv kool, mis on saanud 2017. aastal "Turvaline Kool" tiitli ning 2019. aastal Vabariigi Presindendi tunnustuse kodukaunistamise konkursil. Väike koolipere, rahulik keskkond. Toetav meeskond.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Rae vald, Vaida alevik, Vana-Vaida tee 15
1
Заработная плата (брутто)
650-700 EUR
Рабочее время
Частичная занятость (0,5)
Töö 2-3 korda nädalas.

Sooviavaldus, CV ja motivatsioonikiri saata piret.hallik@vaidakool.ee

Срок выдвижения кандидатуры
08.11.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Piret Hallik, Asutuse esindusõiguslik isik, Телефон: 5556 8727, Э-почта: yäNmüdfzhhäÕJjzäDzÕeehdmm