• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Koolituskeskus Reiting (osaühing Reiting PR)

Регистрационный код: 10023806

Koolitaja

Рабочие обязанности

Ootame liituma uuel hooajal oma meeskonnaga uusi täiskasvanute koolitajaid. Pakume osakoormusega tööd käsunduslepingu alusel. Lõplik värvatavate koolitajate arv ja töökoormus sõltub koolitaja pädevusest ning ajalistest võimalustest.
Koolitusi viime läbi üle Eesti - võimalik on koolitada nii oma maakonnas, soovi ja võimaluse korral teistes maakondades.
Vajame nii eesti kui vene ja inglise keeles koolituste läbiviijaid järgnevates valdkondades: ettevõtlus, sekretär-juhiabi, personalitöö, eesti keel võõrkeelena, kinnisvara.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 2 лет
Уровень образования
бакалавриат
русский - желательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - желательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Venekeelsete koolituste läbiviimisel eeldame vene keele taset C1 ning eesti keelt B1 tasemel.
Sobival kandidaadil on olemas erialane kõrgharidus ning praktiline töö kogemus valdkonnas, mida on valmis õpetama.
Kasuks tuleb eelnev õpetamise kogemus täiskasvanutele ning kehtiv koolitaja kutse olemasolu

Pakume võimalust kaasa aidata heal tasemel täiskasvanute elukestvale õppele, tunnipõhist töötasu, vajadusel transpordikompensatsiooni.
Eduka koostöö puhul pakume võimalust ka tasuta või soodustingimustel osaleda meie poolt läbiviidavatel koolitustel sh koolitajate koolitusel, õppekavade arenduses ning ühisüritustel.
Pakume koolitajatele ka vajadusel mentorlust.

Местонахождение места работы
Eesti, Eesti
Число вакантных рабочих мест
5
Заработная плата
Tasustame tunnitasu alusel, vastavalt läbiviidud kontakttundide arvule. Pikemate ja mahukamate koolituste läbiviimisel võimalus töötada tähtajalise töölepingu alusel.
Рабочее время
Частичная занятость
Koolitusi viime enamasti läbi päevasel ajal: ajavahemikul 9.00-17.00. Väga vähesel määral väljaspool eeltoodud ajavahemikku.

Konkursil osalemiseks saada meile palun oma sooviavaldus ja uuendatud CV, millest nähtub hariduslik ettevalmistus ning töötamise kogemus.
Sobivate kandidaatidega võtame ise ühendust!

Срок выдвижения кандидатуры
15.10.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Anneli Zirkel, Juhatuse liige, Телефон: 5565 7804, Э-почта: zTTmhädxäNÕmhJNmäüäTkdmm