• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Enredo OÜ

Регистрационный код: 12668967

Kosmeetik

Ilusalong Adore

Рабочие обязанности

Näohoolduse ja -puhastuse teenuse pakkumine; ripsmete ja kulmude värvimine, korrigeerimine; kasuks tuleb maniküüri ja pediküüri oskus.

Требования к кандидату

Прочие требования
Läbitud erialane haridus ja/või koolitus; kasuks tuleb eelnev töökogemus ja võõrkeele oskus

Meeldivat kollektiivi, paindlikku töögraafikut ja kaasaegset töökeskkonda.

Saare maakond, Saaremaa vald, Kudjape alevik, Tallinna tn 88, ilusalong Adore Auriga keskuses
1
Заработная плата
FIE või OÜ, kuu rent
Töö on graafiku alusel pikk ja lühike nädal. Tööpäevad on esmaspäevast laupäevani, pühapäevad ja riiklikud pühad on vabad.

Срок выдвижения кандидатуры
09.10.2019
Eneli Matt, Juhatuse liige, Телефон: 5262629, Э-почта: äh@qzheTkheeüeqJfeügzähdUeg