• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Stella Kotipalvelut Oy

Kotisiivooja / Home Cleaner/ Koristaja

Рабочие обязанности

Stella töötajana töötate meie klientide kodudes Helsingi ümbruses. Tööülesanneteks on klientide kodude koristamine. Töö on huvitav ja vaheldusrikas. Tööajad on tööpäevadel kella 7.00-17.00. Stella töötajad teevad oma tööd kirega ja on uhked oma töö üle! Seda ootame ka sinult!

Требования к кандидату

Прочие требования
Ootused uuelt tööliselt rõõmsat meelt ja positiivsust, usaldusväärsust,
täpsust, reipust, paindlikust

Tööandjana pakume: kindla töökoha kasvavas organisatsioonis, arvestatav boonussüsteem, transpordihüvitist, soodustusi koostööfirmadelt. Vastavalt soovile, tunni- või kuupalk (tunnitasu 10,59 eur), korralikku väljaõpet, üldkindlustust, töötervishoidu (vajadusel pääsed alati ja kohe arstile), abi elukoha leidmisel.

Местонахождение места работы
Soome, Helsinki

Korraldame värbamispäeva Tallinnas, Viru Keskuse Robert´s Coffee´s 27.9 kl 14:00-16:00. Anna märku oma kohaletulekust: merelin.kuusk@stella.fi

Срок выдвижения кандидатуры
27.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV), другое
Kandideeri https://tyopaikat.stella.fi/jobs/229086-kotisiivooja-kodukoristaja-viron-haku
Контактное лицо
HR, Э-почта: gmNmhäTdÕ@@qÕJqümhhzdZä