• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tallinna Vangla

Регистрационный код: 70001113

Kriminaalhooldusametnik

Pärnu Kriminaalhooldusosakond Paide esindus

Рабочие обязанности

Kriminaalhooldusaluste käitumise ja nendele kohtu või prokuröri poolt pandud kohustuste täitmise kontrollimine ning kriminaalhooldusaluste sotsiaalse kohanemise soodustamine eesmärgiga mõjutada neid hoiduma süütegude toimepanemisest.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Sobivalt kandidaadilt eeldame:
akadeemilist või rakenduskõrgharidust sotsiaaltöö, sotsiaalteenuste, psühholoogia, kasvatusteaduste, korrektsiooni- või õiguse valdkonnas;
riigi põhikorra, avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmist;
võimet töötada stabiilselt ja tulemuslikult pingeolukorras;
head suhtlemis- ja analüüsioskust ning koostöö- ja motiveerimisvõimet;
arvuti kasutamise oskust ja valmisolekut kaasaegsete digilahenduste kasutamiseks;
laitmatut minevikku.

Kasuks tuleb:
eelteadmised kriminaalõiguse põhimõtetest ja karistussüsteemi toimimisest;
eelnev töökogemus kriminaalhoolduse valdkonnas või riigistruktuuris;
autojuhilubade olemasolu

Со своей стороны предлагаем

• Huvitavat ja vastutusrikast tööd;
• arengu- ja koolitusvõimalusi;
• haigushüvitist teise ja kolmanda haiguspäeva eest;
• toetavat ja sõbralikku kollektiivi ning meeldejäävaid ühisüritusi;
• 35 päeva puhkust.

Местонахождение места работы
Järva maakond, Paide linn, Paide linn, Tallinna tn 18
1
Заработная плата (брутто)
1100 EUR

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid palume esitada hiljemalt 04.10.2019 märksõnaga "Paide kriminaalhooldusametnik" Tallinna Vangla aadressil Linnaaru tee 5, Soodevahe küla 75322 või e-posti aadressile talv.cv@just.ee

Срок выдвижения кандидатуры
04.10.2019
Необходимые документы
мотивационное письмо, резюме (CV)
Jaanika Hein, Pärnu Kriminaalhooldusosakonna juhataja, Телефон: 447 9570, Э-почта: üzhjdUjJO@qüdmm