• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tartu Vangla

Регистрационный код: 70006056

Kriminaalhooldusametnik

Tartu maakond

Рабочие обязанности

Kriminaalhooldusametniku põhiülesandeks on juhendada ja toetada kriminaalhooldusaluseid sotsiaalsel kohanemisel ning jälgida käitumiskontrolli nõuete täitmist.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Rakenduslik või akadeemiline kõrgharidus vastavalt kriminaalhooldusametniku kvalifikatsiooninõuetele https://www.riigiteataja.ee/akt/123072019021;
eesti keele oskus emakeelena või C1 tasemel ning vene keele oskus suhtlustasemel erialase sõnavara valdamisega;
korrektsus, täpsus, pingetaluvus ja professionaalne suhtumine töösse;
väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus;
hea kontoritarkvara kasutamise oskus.

Kasuks tuleb:
eelnev klienditöö kogemus;
eelteadmised karistussüsteemi toimimisest;
B-kategooria autojuhiluba ning praktiline sõiduoskus

Huvitavat ja vastutusrikast tööd pere- ja töötajasõbralikus asutuses; töötasu 1095 eurot bruto;
professionaalset ja toetavat meeskonda ning meeleolukaid ühisüritusi; väärtuslikku kogemust, võimalust enesearenguks ning laias valikus koolitusi; vähemalt 35 päeva puhkust; spordikulude hüvitamist.

1
Заработная плата (брутто)
1095 EUR

CV palume saata hiljemalt 21.08.2020 märksõnaga “Kriminaalhooldusametnik – Tartu maakond“ Tartu Vangla aadressil Turu 56 Tartu 51004 või e-posti aadressile tartuv [dot] cv [ä] just [dot] ee.
Lisainformatsioon telefonil 750 0817.
www.facebook.com/tartuvangla/; https://www.instagram.com/tartuvangla/.

Срок выдвижения кандидатуры
21.08.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Kristin Piik, personali valdkonna peaspetsialist, Телефон: 750 0817, Э-почта: kristin [dot] piik [ä] just [dot] ee