• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Justiitsministeerium

Регистрационный код: 70000898

Kriminaalmenetluse nõunik

Рабочие обязанности

Peamine ülesanne on kriminaalmenetluse, jälitustoimingute ning väärteomenetluse läbiviimise juhendamine ja kontrollimine vanglates ning vajaduse korral kriminaalmenetluse, jälitustoimingute, väärteomenetluse läbiviimine vangide toime pandud õigusrikkumistes. Samuti vanglate koostöö koordineerimine teiste uurimis- ja jälitusasutustega.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования
Sobivalt kandidaadilt ootame:
õigusalast kõrgharidust;
valdkonna õiguslike regulatsioonide tundmist;
eelnevat praktilist kogemust süüteomenetluse valdkonnas;
eesti keele oskust kõrgtasemel ja head inglise keele oskust;
head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust nii kõnes kui kirjas;
iseseisvust töös ja head analüüsivõimet;
vastavust vanglateenistuse ametnikule kehtivatele tervise- ja kehalise ettevalmistuse nõuetele.

Kasuks tuleb:
töökogemus kriminaal- ja jälitusvaldkonnas.

Со своей стороны предлагаем

Omalt poolt pakume:
huvitavat tööd mainekas riigiasutuses;
võimalust osaleda Eesti vanglasüsteemi arendamisel;
häid enesearendamise ja -täiendamise võimalusi;
meeldivat ja arendavat töökeskkonda;
tasuta sportimisvõimalusi;
konkurentsivõimelist töötasu.

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Jaama tn 7

Motivatsioonikirja ja CV palume saata hiljemalt 04.10.2020. a Justiitsministeeriumi arendus- ja personalitalitusse e-posti teel aadressile personal [ä] just [dot] ee märksõnaga „KTT nõunik“ või kandideerides personaliotsinguportaali CV-Online kaudu.
Lisainfo telefonil 620 8131.

Срок выдвижения кандидатуры
04.10.2020
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Janne Hallik, personalikonsultant, Телефон: 6208131, Э-почта: janne [dot] hallik [ä] fin [dot] ee