osaühing VANALINNA EHITUS

Регистрационный код: 10727861

Krohvija

Krohvija & maaler

Рабочие обязанности

Otsime enda meeskonda professionaalseid krohvijaid ja maalreid.

Sobivatel kandidaatidel on varasem kogemus krohvimistöödega - õhekrohv, pakskrohv ja/või dekoorelementide taastamine (sh karniiside tõmbamine, rustika, kipsdekoratsioonide restaureerimine jms).

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 2 лет
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui omad varasemat krohvimistööde kogemust, oled teotahteline ning oma ala professionaal. Ootame Sinult kohusetundlikkust, koostöövalmidust ja korrektsust

- Tagame aastaringse krohvimistööde teostamise võimaluse objektidel, mis asuvad peamiselt Helsingis.
- Korraldame arendavaid krohvimisvaldkonna koolitusi, toetame spordiüritustel osalemist ja üheskoos meeskonnaga toimuvad mitmed meeleolukad ühisüritused.
- Tagame Sulle konkurentsivõimelise ja kindla töötasu, mis põhineb Sinu oskustel ja tulemustel.
- Varustame Sind mugavate ja sobivate töövahenditega (sh tööriided, kaitsevahendid).
- Kinnitame, et meie meeskond on kokkuhoidev ja ühtne, kus väärtustatakse igat selle liiget.

Местонахождение места работы
Soome, Helsingi
Число вакантных рабочих мест
10
Заработная плата (брутто)
2000-4500 EUR

Срок выдвижения кандидатуры
21.06.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Контактное лицо
Aet Urvast, Juhatuse liige, Э-почта: zmüJjzTzhäTTzmfäü@qdmm