• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Meie toidukaubad (RRLektus Aktsiaselts)

Регистрационный код: 10072791

Kulinaariakokk

Viljandi Leola kaupluse kööki

Рабочие обязанности

Kaupluses asuvas köögis kulinaaria toodete valmistamine, komponentide ettevalmistamine järgmiseks päevaks, realiseerimisaegade jälgmine, käitlemisnõuetest kinnipidamine, töövahendite pesu ja ruumide korrashoid ning erinevad tööprotsessid köögi töös.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования
Väga head pingetaluvust, korrektsust ja kohusetundlikkust, positiivset suhtumist töötamisse, sobivust meeskonnatööks

Vajadusel firmasisest koolitust, tulemustele orienteeritud palka, sõbralikku töökollektiivi.

Viljandi maakond, Viljandi linn, C. R. Jakobsoni tn 11, Leola poe köök
1
Заработная плата
Töötasu koosneb põhitasust ja lisatasust.

Tööle asumisel on vajalik esitada tervisetõend.

Срок выдвижения кандидатуры
14.06.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
peakokk, Телефон: +372 556 68 576, Э-почта: hmehzyeeDJgmämüeäD@Õz@3zDdmm