• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Kanepi Vallavalitsus

Регистрационный код: 77000186

Kultuuri- ja noorsootöötaja

Saverna Külakeskusesse

Рабочие обязанности

Külakeskuse juhataja:
• korraldab tegevuspiirkonna kultuuri- ja noorsooalaseid, meelelahutuslikke üritusi ja sündmuseid erinevatele vanusegruppidele;
• selgitab välja taidlus- ja huvialaringide vajaduse, loob tegevusteks võimalused ja korraldab nende tegevuse ning juhendamise;
• esitab ettepanekuid kultuuri- ja noorsooürituste rahastamiseks valla eelarvest;
• leiab sobivad täiendavad rahastusallikad ja kirjutab projektid kultuuri-, noorsoo- ja spordiürituste rahastamiseks;
• tagab külakeskuse ruumide heakorra;
• teeb koostööd vallas tegutsevate kultuuri- ja noorsooasutustega ning tegevuspiirkonna külaseltside ja mittetulundusühingutega

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
специалист
Väga hea arvuti kasutamise oskus, pilditöötlus- ja kujundustarkvara tundmine
Прочие требования
rakenduslik või akadeemiline kõrgharidus või selle omandamine lähima kahe aasta jooksul;
hea arvuti kasutamise oskus, tööks vajaliku arvutitarkvara tundmine;
valmisolek õhtuseks tööks ning vajadusel ka tööks nädalavahetustel;
B-kategooria juhiluba ning isikliku sõiduauto kasutamise võimalus;
väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus;
kohusetunne, täpsus, lahendustele orienteeritus

huvitavat, vastutusrikast ja rutiinivaba tööd meeldivas kollektiivis

Местонахождение места работы
Põlva maakond, Kanepi vald, Saverna küla
1
Заработная плата (брутто)
840 EUR

Kandideerimiseks palume saata hiljemalt 08.09.2019.a avalduse, motivatsioonikirja ning CV aadressile: Kanepi Vallavalitsus, Turu põik 1, Kanepi alevik, 63101 Põlvamaa või e-posti aadress: vald@kanepi.ee. Info 5537576 Kerli Koor

Срок выдвижения кандидатуры
08.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо, другое
avaldus
Контактное лицо
Kerli Koor, Телефон: 5537576, Э-почта: jzhDJÕzTmyädmm