• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Statistikaamet

Регистрационный код: 70000332

Küsitleja

tähtajaline periood 14.10.2019 - 20.06.2020

Рабочие обязанности

Tule tööle KÜSITLEJAKS!

SHARE EESTI* uuringu läbiviimiseks otsib Statistikaamet enda meeskonda küsitlejaid üle Eesti – Harjumaale (Jõelähtme vald, Kose vald, Maardu linn, Viimsi vald), Ida-Virumaale (v.a Narva), Läänemaale, Põlvamaale, Raplamaale, Tallinna, Tartumaale, Viljandimaale ja Võrumaale.

Sinu tööülesandeks saab oma piirkonna valimisse kuuluvate inimeste külastamine ning intervjuuerimine.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
русский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui
• sulle pakub rõõmu inimestega suhtlemine,
• oled positiivne ja aktiivne,
• oskad suhelda eesti ja vene keeles,
• oskad kasutada arvutit,
• soovid lisa teenida ise tööaega planeerides,
• omad autojuhiluba ja auto kasutamise võimalust

Anname Sulle töö tegemiseks sülearvuti ning katame sõidukulud. Lisaks saad töötada paindliku tööaja ja -koormusega ning teenida töötulemustest sõltuvat tasu.

Eesti, Harjumaa (Jõelähtme vald, Kose vald, Maardu linn, Viimsi vald), Ida-Virumaa (v.a Narva), Läänemaa, Põlvamaa, Raplamaa, Tallinn, Tartumaa, Viljandimaa ja Võrumaa
Число вакантных рабочих мест
35
Заработная плата
Tükitöö
Рабочее время
Частичная занятость
Iseseisev aja planeerimine. Töö toimub kõikidel nädalapäevadel (ka nädalavahetustel) ajavahemikus 9.00-21.00.
Временный
Projektipõhine töö
Время приступления к работе
14.10.2019

Срок выдвижения кандидатуры
15.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Контактное лицо
Elo Sagor, personalispetsialist, Э-почта: UjJqüzüdmm