• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Statistikaamet

Регистрационный код: 70000332

Küsitleja

Рабочие обязанности

Tule tööle KÜSITLEJAKS! Seoses suuremahuliste uuringutega otsib Statistikaamet enda meeskonda küsitlejaid Tallinnasse. Küsitlusperiood lõppeb 30.06.2020.
Sinu tööülesandeks on oma piirkonna valimisse kuuluvate inimeste külastamine ning intervjuuerimine.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui
• sulle pakub rõõmu inimestega suhtlemine,
• oled positiivne ja aktiivne,
• oskad suhelda eesti ja vene keeles,
• oskad kasutada arvutit ja nutiseadet,
• soovid lisa teenida ise tööaega planeerides,
• omad autojuhiluba ja auto kasutamise võimalust, kus inimasustus on hõredam

Anname Sulle töö tegemiseks sülearvuti ning katame sõidukulud. Lisaks saad töötada paindliku tööaja ja -koormusega ning teenida töötulemustest sõltuvat tasu.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn
Число вакантных рабочих мест
5
Заработная плата
Tükitöö
Рабочее время
Частичная занятость
Iseseisev aja planeerimine. Töö toimub kõikidel nädalapäevadel (ka nädalavahetustel) ajavahemikus 9.00-21.00.
Временный
Projektipõhine töö

Срок выдвижения кандидатуры
17.03.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Контактное лицо
Elo Sagor, personalispetsialist, Э-почта: UjJqüzüdmm