• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Statistikaamet

Регистрационный код: 70000332

Küsitleja

Läänemaale

Рабочие обязанности

Otsime küsitlejat isiku-uuringute küsitluste läbiviimiseks Läänemaale. Sinu tööülesandeks saab valimisse kuuluvate inimeste intervjueerimine – telefoniintervjuu läbiviimine või oma piirkonna intervjueeritavate külastamine ning silmast-silma intervjueerimine.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui
• sulle pakub rõõmu inimestega suhtlemine,
• oled positiivne ja aktiivne,
• oskad suhelda eesti ja vene keeles,
• oskad kasutada arvutit ja nutiseadet,
• soovid lisa teenida ise tööaega planeerides.

Küsitleja töö on oluline, sest küsitlejate kogutud andmete põhjal langetatakse Eestis olulisi otsuseid. Küsitlejana otsustad ise oma tööaja ja -koha üle. Tööaeg on paindlik ja töökoormus sobiv, töötada saad oma elukoha lähedal või telefoniküsitlejana kodukontoris ning teenida töötulemustest sõltuvat tasu. Sulle töö tegemiseks vajalikud töövahendid (arvuti ja telefoni) ning vajadusel katame tööülesannete täitmisega seotud sõidukulud.

Местонахождение места работы
Lääne maakond
Возможность удаленной работы
1
Заработная плата
Tükitöö, töötasu suurus sõltub töökoormusest ja töömahust
Рабочее время
Частичная занятость
Iseseisev tööaja planeerimine.
Временный
Uuringu ajaks
Время приступления к работе
октябрь 2021

Kandideerida võite kandideerimiskeskkonnas või saates oma CV aadressil cv [ä] stat [dot] ee. Märkige kindlasti oma eelistatud tööpiirkond.

Срок выдвижения кандидатуры
17.09.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
Viire Rannasoo, Personalinõunik, Э-почта: cv [ä] stat [dot] ee
Ссылка на среду выдвижения кандидатур

Знаете ли вы, что при поддержке кассы по безработице у части работающих людей есть возможность приобрести новые навыки?