• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Heli Juhkamsoo

Регистрационный код: 11901692

Kütja - remondimees

Рабочие обязанности

Tööülesandeks on Kilingi- Nõmme Vabaajakeskuse ja muusikakooli kütmine, puude ladumine, majade heaperemehelik hoidmine, inventari hooldamine. Talvel lume lükkamine.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Прочие требования
Kui füüsiline töö ei ole Sulle probleemiks, oled sõbralik ja abivalmis, meeldib koostöö noortega, siis oled oodatud Kilingi-Nõmme Vabaajakeskuse sõbraliku ja toetava meeskonna liikmeks

Sõbralikku ja toetavat meeskonda, huvitavat ja väljakutseid pakkuvat töökeskkonda. Oma tegemistesse on võimalus kaasata noori, kasuks tuleb hea suhtlemisoskus, omaalgatuslik ellusuhtumine.

Pärnu maakond, Saarde vald, Kilingi-Nõmme linn, Pärnu tn, 60 ja 62
1
Заработная плата (брутто)
500 EUR
Временный
töösuhte kestus üks aasta.
Время приступления к работе
01.09.2018

Kandideerimiseks saada CV ja motivatsioonikiri kivake@saarde.ee

Срок выдвижения кандидатуры
01.08.2018
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Heli Juhkamsoo, Телефон: 55631310, Э-почта: ÕäjzÕmJqzzNDmdmm