• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Kaitsevägi

Регистрационный код: 70008641

Laohoidja

Toetuse väejuhatus

Рабочие обязанности

- Teostab varustuse vastuvõtmist, arvestust, ladustamist, komplekteerimist ja väljastamist ning tagab säilimise
- Kontrollib varustuse hoidlatesse vastuvõtmisel kogused vastavalt saatedokumentidele ning täidab hoidlas olevat arvestuse dokumentatsiooni
- Varustuse vastuvõtmisel määrab seisukorrakoodid ja märgistab vastavalt määramise õigusele
- Teostab hävitamisele või võõrandamisele mineva varustuse eraldamist ja väljastamist

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
Прочие требования
- Vähemalt reamehe või nooremseersandi auaste
- Keskharidus või kutsekeskharidus
- Eesti keele oskus heal tasemel
- Inglise keele oskus heal tasemel
- Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (Microsoft Office programmid) ja andmebaaside kasutamise oskus.
- Valmisolekut taustakontrolli läbimiseks ja sobivust riigisaladuse juurdepääsuloa taotlemiseks ning väljastamiseks

Со своей стороны предлагаем

- Põhipuhkust 35 päeva aastas
- Stabiilset sissetulekut
- Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
- Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
- Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
- Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda

Местонахождение места работы
Harju maakond, Lääne-Harju vald, Ämari alevik
1
Заработная плата (брутто)
1050-1100 EUR
Полная занятость
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
26.03.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Ly Joakit, Volitatud isik, Телефон: 53099273, Э-почта: hSdOezÕäüJÕNzdmm