• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Mercantile AS

Регистрационный код: 10279539

Laohoidja - autojuht

rändurihingega töötaja, kelle põhitöökoht on Jälgimäel ja teistes esindustes laohoidja - autojuhtide asendamine

Рабочие обязанности

Põhitöökoht on Jälgimäel asuv pealadu aga sellel ametikohal töötav isik käib umbes 25 nädalat aastas meie teistes esindustes laohoidja - autojuhte asendamas: Rakveres, Tartus, Pärnu ja teistes Tallinna kaubaväljastuspunktides.

Tellitud kauba vastuvõtmine, kontrollimine ja ladustamine. Kliendikauba komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine. Kaupade jm tööülesannetega seotud dokumentatsiooni haldamine. Varude inventuuride planeerimine ja läbiviimine. Laos korrashoiu tagamine. Vajadusel kauba transpordiringide teostamine.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Сертификаты, свидетельства, дипломы
удостоверение водителя погрузчика
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Kandidaadilt eeldame B-kategooria sõiduki juhtimisõigust ja tõstuki juhtimisõigust.
Kandidaat peaks olema heas füüsilises vormis ja olema valmis aegajalt ka raskusi teisaldama. Lisaks peaks see inimene arvestama, et vähemalt poole aastast töötab ta väljaspool pealadu erinevates esindustes ja kaubaväljastuspunktides laohoidja või laohoidja-autojuhi asendajana, mis eeldab kiiret kohanemisvõimet ja valmisolekut palju aega kodust eemal viibida. Isikuomadustest peame oluliseks kohusetundlikkust, täpsust, korrektsust ja usaldusväärsust. Inimene peaks olema kindlasti positiivse ellusuhtumisega, täis töötahet ja olema valmis töötama nii iseseisvalt kui ka meeskonnas

- Stabiilset töökohta rahvusvahelises ja arenevas ettevõttes.
- Toredaid ühisüritusi ja erinevate tähtpäevade tähistamist.
- Kindlat fikseeritud palka.

Harju maakond, Saku vald, Jälgimäe küla, Pärnu mnt 549, Laagri Maksimarketi vastas. Umbes pool aega aastas Rakveres, Tartus, Pärnu ja teistes Tallinna kaubaväljastuspunktides
1
Заработная плата (брутто)
1450-1600 EUR
Katseajal 1450€, peale katseaega 1600€.
Töö toimub esmaspäevast reedeni 8 tundi päevas. Kella ajad varieeruvad vastavalt sellele, millises esinduses või laos töö toimub.

Kandideerimiseks palun kasutada töötukassa keskkonda või saata cv mailiaadressile personal@mercantile.ee märgusõnaga "rändur laohoidja".

Срок выдвижения кандидатуры
31.07.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Katre Soone, personalispetsialist, Э-почта: ymNqeTzhJgmNUzTüähmdmm