• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Osaühing VIVAX

Регистрационный код: 10134500

Laotööline

Рабочие обязанности

Laohaldusega seotud erinevate tööülesannete täitmine: kauba vastuvõtt ja paigaldamine riiulitele; kauba komplekteerimine, markeerimine ja väljastamine; dokumendihaldus.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
E-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara

Tööalast väljaõpet; töökoht asub Tartust 6,5 km kaugusel Külitse kõrval Soosilla külas. Töökoha lähedale tuleb Tartust tasuta buss. Tore ja kodune töökeskkond. Paindlik töögraafik.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Kambja vald, Soosilla küla, Kose tee 27
1
Заработная плата (брутто)
585-650 EUR
Antud töötasu on 0,5 koormusega töötamise korral.
Рабочее время
Частичная занятость (0,5)
Töögraafik on paindlik, sõltudes ettevõtte vajadusest ja töötaja soovidest. Soovi korral saab töötada täiskoormusega. Sel juhul lisandub müügiga seonduv töö.

Tegemist on meditsiinilise kaubaga, tõstukit me oma töös ei kasuta.

Срок выдвижения кандидатуры
16.03.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Контактное лицо
Vivax OÜ, Телефон: 5273473, Э-почта: äTZeJjäjzQdmm