• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Magnetic MRO AS

Регистрационный код: 10865988

Laotöötaja

Kas oled huvitatud põnevast töökohast ning lennunduses? Kui jah, siis liitu meiega!

Рабочие обязанности

- Tööriistade ja varuosade vastuvõtmine, lahti pakkimine, registreerimine, kontrollimine, ladustamine, väljaandmine, pakkimine väljasaatmiseks ning kõigi laoliikumiste üle korrektse arvepidamise tagamine.
- Arvepidamine toimub majandustarkvaras Axapta.
- Laotöötaja tagab jooksvalt ka üldise lao heakorra.
- Töö toimub jooksva graafiku alusel, s.h öised vahetused ning töö riigipühadel.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Водительские права
B категория
Прочие требования
Oled töös iseseisev, kohusetundlik ja täpne.
Oled hea suhtlemisoskusega ning kõrge pingetaluvusega

Со своей стороны предлагаем

- Huvitavat tööd atraktiivses lennundussektoris.
- Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes.
- Mitmekülgsete kogemustega toetavat meeskonda.
- Omapärast töökeskkonda.
- Väljaõpet.
- Soovi korral, katseajal pakume majutust.

Местонахождение места работы
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Väike-Sõjamäe tn, 1a
Число вакантных рабочих мест
3
Полная занятость
Pärast katseaega esinevad ka öövahetused.
Graafikuga töö.
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)

Kandideerimiseks palume saata CV (eesti keelse) .
Võtame ühendust väljavalitud kandidaatidega.

Срок выдвижения кандидатуры
21.08.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Контактное лицо
Personalijuht, Э-почта: UjJgzkTmüäUgNedUeg