• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Sigma Polymer Group OÜ

Регистрационный код: 10187689

Laotöötaja-komplekteerija

Рабочие обязанности

Peamisteks ülesanneteks on valmistoodangu hoidmine ja ladustamine ning selle komplekteerimine ja väljastamine. Koormate pealelaadimisel osalemine, arvestuse pidamine valmistoodangu ja pakkematerjalide üle tootmise planeerimise programmis ning pakkimismaterjalide arvepidamine. Teostama kaubaaluste- ja kastide sildistamist ja siltide toodangule vastavuse kontrolli. Läbi viima valmistoodangu igakuised ja aastalõpu inventuurid.

Ootame Sind kandideerima kui Sul on tõstukijuhtimise oskus, oled kohusetundlik, täpne ja õppimisvalmis. Sul on hea arvutikasutamise oskus, töötahe ja kohusetunne, täpsus, korrektsus. Oled sõbraliku ja avatud suhtlemisega. Kasuks tuleb hea eesti ja inglise keele oskus.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame enda meeskonda tublit inimest, kellel on soovitavalt varasem töökogemus ja kes on kohusetundlik, vastutustundlik, täpne ning kiire õppimisvõimega. Vajalik tõstukijuhi lubade olemasolu.

Со своей стороны предлагаем

- väljaõpet ja koolitusi;
- kõiki tööks vajalikke vahendeid;
- sõidukompensatsiooni tööle ja koju sõitmiseks peale katseaega neile kes elavad maal;
- terviseraha (spordiklubi, veekeskus, massaaž).

Местонахождение места работы
Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Pikk tn 62e
1
Заработная плата
Tulemuspreemia.
Töötamine vajadusel vahetustes. E-R hommikune vahetus 06.00-14.30 ja E-R päevane vahetus 8.00-16.30.

Töötaja peab kandma ametikohal nõutud isikukaitsevahendeid.

CV palume saata:
HR [dot] Kuressaare [ä] sigmapolymergroup [dot] com

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Срок выдвижения кандидатуры
30.09.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
volitatud isik, Э-почта: rena [dot] kaup [ä] sigmapolymergroup [dot] com

Знаете ли вы, что при поддержке кассы по безработице у части работающих людей есть возможность приобрести новые навыки?