• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Sihtasutus Eesti Agrenska Fond

Регистрационный код: 90007514

Lapsehoidja

Lapsehoidja (või tugiisik) puudega lapsele

Рабочие обязанности

Raske või sügava puudega lapsele toe, juhendamise, hoolduse, järelevalve pakkumine perele sobival ajal ja kohas.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
начальный уровень
e-posti kasutamine, interneti kasutamine
Прочие требования
Eeldame elurõõmu ja positiivset mõtlemist, head suhtlemisoskust ja pühendumust, pingetaluvust ja empaatiavõimet, avatust muutustele, paindlikele ja kliendikesksetele lahendustele.
Oluline on hea koostöövõime perega ja meeskonnatöövõime. Kasuks tuleb eelnev kogemus puuetega lastega, kuid ka üldisem hooldustöö või lapsehoidmise kogemus

Paindlikku ja osalist tööaega, omapoolset tuge ja nõustamist, tagamaks edukat tööd konkreetse hoolealusega. Töötaja valib töömahu vastavalt enda ajalistele võimalustele, millele vastavalt leiame pere, kellega koostööd teha. 2 korda aastas meiepoolne kovisioon ehk kogemusnõustamine sarnast tööd tegevate inimeste grupis (grupisupervisioon).

Tartu maakond, Tartu linn, Vajame tugiisikud ja lapsehoidjaid, kes töötavad lapse kodus ja/või saadavad last linnaruumis, näiteks teel kooli või lasteaeda. Tuleb ette vajadusi töötamiseks ka Tartu maakonna lastega
Число вакантных рабочих мест
15
Заработная плата
Töötasu oleneb töötaja soovitud töömahust kuus, on tunnipõhine. On ka töötaja kvalifikatsioonist tulenevaid erisusi. Reeglina lapsehoidjate töötasu on suurem kui tugiisikutel, ning eeldab esmaabi 16tunnise koolituse kehtivat tunnistust.
Рабочее время
Частичная занятость
Võimalik töötada käsunduslepingu alusel endale sobivas tunnimahus. Tööleping võimalik pikema hea koostöö puhul.
Временный
Tähtajaline, soovi korral pikendatakse pärast tähtaja möödumist. Täiskoormuse võimalusel ja eduka koostöö puhul raske ja sügava puudega laste ja noortega töötamisel tuleb kõne alla ka tähtajatu tööleping.

Rohkem infot meie sihtasutuse tegemiste kohta www.agrenska.ee, https://www.facebook.com/EestiAgrenskaFond

Срок выдвижения кандидатуры
31.01.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Tiina Stelmach, pereteenuste juht, Телефон: 52 72 108, Э-почта: zkNmTqÕzJzkNmTqÕzdmm