Viljandi Linnavalitsus

Регистрационный код: 75005222

Laste heaolu spetsialist

Viljandi linnavalitsuse sotsiaalameti laste heaolu spetsialist

Рабочие обязанности

Viljandi linna laste õiguste ja huvide kaitsmine ning lastega perede toimetuleku toetamine.

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Oled sobiv kandidaat, kui:
- Sul on kõrgharidus (soovitavalt sotsiaaltöös);
- Sa vastad avaliku teenistuse seadusega ametnikule esitatavatele nõuetele;
- Sa oled väga hea koostöö-, suhtlemis- ja eneseväljendamise oskusega;
- Sa saad hakkama kaasaegsete kontoriseadmete- ja tarkvaraga;
- Sul on B-kategooria juhiluba.

Toetavat kollektiivi, 35 päevast puhkust, võimalust enesetäiendamiseks valdkonnaalastel koolitustel ja sportimise toetust.

Местонахождение места работы
Viljandi maakond, Viljandi linn, J. Laidoneri plats 5a
1
Заработная плата (брутто)
1370 EUR

Kandideerimiseks esitada visiooniki "Laste heaolu spetsialisti roll kohalikus omavalitsuses", elulookirjeldus (CV) ja haridust tõendavate dokumentide koopiad Viljandi Linnavalitsusele 29. jaanuariks 2021 Linnu t 2, Viljandi 71020 või e-kirjaga viljandi [ä] viljandi [dot] ee

Срок выдвижения кандидатуры
29.01.2021
Необходимые документы
другое, резюме (CV)
visioonikiri ja haridust tõendava dokumendi koopia
Livia Kask, sotsiaalameti juhataja, Телефон: 5274 959, Э-почта: livia [dot] kask [ä] viljandi [dot] ee