Jõhvi Lasteaiad

Регистрационный код: 75038242

Lasteaiaõpetaja

Vene õppekeelega rühma õpetaja

Рабочие обязанности

Eelkooliealiste laste igakülgne arendamine, õppe- ja kasvatustöö korraldamine, meeskonnatöö, koostöö lapsevanemate ja kolleegidega. Mänguliste, aktiivsete ja lapsekesksete tegevuste planeerimine ja läbiviimine koolieelses eas lastega.
Kohustusliku dokumentatsiooni täitmine.
Ühisürituste planeerimises ja korraldamises osalemine.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
бакалавриат
Сертификаты, свидетельства, дипломы
учитель
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Vastavus haridusministri 26. augusti 2002 määruses nr 65 "Koolieelse lasteasutuse pedagoogide kvalifikatsiooninõuded" sätestatud nõuetele

toetavat, innustavat, lahendustele keskenduvat ja inspireerivat meeskonda,

eneseteostamise võimalust, olles kaasatud lasteaia arengusse,

tähenduslikku ja mitmekülgset tööd,

erialast enesetäiendamise võimalust,

paindlikku töökorraldust.

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald
1
Заработная плата (брутто)
1184-1315 EUR
Полная занятость
7.00-18.30 graafiku alusel
Работа по сменам
Да
Временный
Время приступления к работе
сентябрь 2021

Konkursil osalemiseks palume esitada järgmised dokumendid:

kirjalik avaldus;

CV;

ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad;

muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Dokumendid palume esitada 13. juuniks 2021 e-aadressile rutt [dot] koster [ä] johvila [dot] edu [dot] ee. Lisainformastioon personalijuhi telefonil 5205441 ja kodulehel http://www.johvila.edu.ee/

Срок выдвижения кандидатуры
13.06.2021
Необходимые документы
сопроводительное письмо
Rutt Köster-Paap, personalijuht, Телефон: 5205441, Э-почта: rutt [dot] koster [ä] johvia [dot] edu [dot] ee