Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill

Регистрационный код: 75002949

Lasteaiaõpetaja abi

haiguslehel olevate töötajate

Рабочие обязанности

Õpetaja abi:
2.1 viib läbi igapäevased koristustööd talle kinnitatud rühmas (tolmu pühkimine, põrandate
pesemine, prügi väljaviimine, vaipade puhastamine jms. vastavalt kehtestatud san.nõuetele)
2.2 toob toidu õigeaegselt köögist ja jaotab selle lastele, arvestades norme
2.3 peseb toidunõud vastavalt instruktsioonile
2.4 valmistab ette laste voodid magamiseks ja peale magamist korrastab voodid
2.5 peseb treppe ja esikut vastavalt graafikule
2.6 markeerib voodipesu ja käterätikuid
2.7 teeb rühmas, magalas, garderoobis, tualetis ja trepikojas suurpuhastust vastavalt graafikule
2.8 peseb rühma, magala, garderoobi ja tualeti aknaid (vastavalt vajadusele, kuid vähemalt 2x aastas) ja valgusteid
2.9 aitab riietada lapsi jalutuskäigule minnes ja tagasi tulles, samuti peale magamist
2.10 tegeleb lastega, kui õpetaja viib läbi tegevusi alarühmades
2.11 osutab abi õpetajale õppevahendite valmistamisel, mängunurkade loomisel
2.12 võtab aktiivselt osa tööst lastega ja lastevanematega (pereõhtud, peod, matkad, väljasõidud loodusesse, lastevanemate koosolekud jne.)
2.13 vaatab laste järgi, kui õpetaja on lahkunud rühmast
2.14 on pidevalt kursis rühmas läbiviidava õppe- ja kasvatustööga ja täiendab end pedagoogika alal
2.15 abistab lapsi toitmisel, vastavalt vajadusele
2.16 arvestab laste vanust, võtab osa jalutuskäikudest

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
Sõbralikkus, hea suhtlemisoskus, rahulikkus, headus, iseseisvus

Sõbralik kollektiiv, kindel tööaeg - puhkepäevad ja pühad vabad, soe ruum

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Maleva tn 47
1
Заработная плата (брутто)
570-570 EUR
Полная занятость
8.00 - 17.00 (14.00 - 15.00 lõuna)
Временный
haiguslehel oleva töötaja asendaja

CV ja kaaskiri saata meilile rukkilill@kjlv.ee
Lisainfo tel 5513485

Срок выдвижения кандидатуры
27.09.2019
Необходимые документы
сопроводительное письмо, резюме (CV)
Janika Narusk, Asutuse esindusõiguslik isik, Телефон: 3368769, Э-почта: N@ÕÕähähhJÕOhjdmm